dej Kachorry

8. listopadu 2008 v 7:19 | Monita |  O Kachorre
Příběh začíná ve vězení kde poznáváme Antonii "Kachorru" Guerrerovou, která je obviněna z vraždy advokáta Armendarise kterou nespáchala. Právě ji odvážejí do ženské věznice, na cestě z cely se seznámíme s jejím snoubencem Germánem Capellem, nejlepší kamarádkou Patricií, jeptiškou Catalinou, otcem Franciskem a s dalšími důležitými postavami.
Při převážení se ale stane nehoda, policejní auto se srazí s taxi , ve kterém právě jede velmi vzdělaná 32letá vychovatelka - Rosario Achavallová - která míří do rezidence rodiny Moraviů.Všichni - kromě Kachorry - jsou v bezvědomí a ta v této situaci spatří šanci na útěk. Sebere Rosario oblečení, doklady a uteče. Na cestě nikam ji na mobil Rosario zavolá Bruno Moravia a ptá se jí, kde je, Kachorra chvíli váhá ale nakonec se rozhodne předstírat že je Rosario a skrývat se nějakou dobu u Moraviových. Obarví si vlasy na bláznivou zrzavo - červenou barvu, ostříhá si je (dokonce i ofinku) a navlékne na sebe oblečení Rosario, které je nejen VELMI barevné, ale i asi tak o 10 čísel větší než Kachorra potřebuje.
Dorazí do domu Moraviů kde ji Bruno řekne, že má 190 minut zpoždění, Kacho si ho okamžitě zařadí do škatulky "Bručounů", zjistí, že s ostatními členy rodiny to nebude o nic jednodušší. Tetička Bernarda je typická stará panna, která celý svůj život obětovala rodině své sestry a zahořkla z toho tak, že už ani nedokáže cítit lásku, sestra Bruna - Josefina - je 15-ti letá, nevychovaná holka která má pusu proříznutější než Kachorra a nakonec Lautaro, kterého si ale Kacho zamiluje, je tichý a docela milý. Ze služebnictva je kuchařka Pierrina první, kdo Kachorru odhalí, Chichilo je podivínský italský řidič který se ještě nenaučil pořádně španělsky a navíc je dost na ženský, ale pomáhá Kachoře jak jen může.V prvních dílech je Kachorra pořádně vystrašená, bojí se odhalení ze strany Moraviů a následné zatčení policií. Naštěstí se nic nestane a ona se pomalu stává velmi oblíbenou v rodině. Lautara si získá hned a dokáže zkrotit i Josefinu. Ačkoliv je Kachorra nevzdělaná a vydává se za ženu která umí spoustu jazyků a vystudovala snad všechny university v různých koutech světa, dokáže se vždy bravurně vykroutit z každé nebezpečné situace.
Nakonec se ale Kacho spíš než o děti Moraviu, stará o Bruna. Ačkoliv on je zasnoubený s Mechou, která se ho nehodlá jen tak vzdát a Kachorra je zasnoubená s Germanem, přesto mezi ní a Brunem brzy vznikne cit, který si ale ze začátku nechtějí připustit - láska. Nakonec k sobě najdou cestu, ale i přesto je čeká mnoho překážek. Především - jak Kachorra sdělí Brunovi, že je Kachorra a ne Rosario? A jak vlastně Bruno zareaguje???
zdroj:TU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama